Националният отбор на България играе при резултат 4:1 срещу Гибралтар в мач

...

България играе при резултат 4:1 срещу Гибралтар

Националният тим на България играе при  резултат 4:1  срещу Гибралтар в мач от Лигата на нациите. Валентин Антов откри с глава в 23-ата минута, а асистенцията за попадението на бранителя пристигна след центриране от корнер на Филип Кръстев. Eдва три минути след гола на играещия в Монца защитник, гостите изравниха посредством Чиполина, като попадението още веднъж пристигна след ъглов удар. В 36-ата минута Кирил Десподов направи 2:1 за " трикольорите ", а Ради Кирилов при започване на втората част означи трети гол. Илиян Стефанов в 55-ата заби четвъртия гол за България, предава Гонг.

Двубоят е формален дебют на сръбския експерт Младен Кръстаич отпред на " лъвовете ". Срещата на " Хювефарма Арена " стартира в 21:45 и e ръководена от чешкия съдия Павел Орел.

Източник: petel.bg